Zespół

Mariusz Bosiak
CEO & CTO

Współzałożyciel technologicznej spółki chemicznej Synthex Technologies z 15-telnim doświadczeniem w branży optoelektronicznej. Ekspert w realizacji projektów badawczych na zlecenie przemysłu, np. takich jak opracowywanie barwników do ogniw słonecznych trzeciej generacji, które zostały opatentowane i wdrożone wraz z wiodącym graczem branżowym. 
W przeszłości realizował projekty dla liderów sektora agrochemicznego, farmaceutycznego i odnawialnych źródeł energii: Chemirol, Sapec Agro Business, Ascenza Agro, Ciech Agro, Polpharma, OncoArendi, Adamed, Hasco-Lek, Celon Pharma, ML System.  

Krzysztof Czaplicki
COO

Doświadczony zarządzający funduszami o charakterze Seed i VC. Od 2009 r. Partner funduszu Seed Capital – inwestującego w nowe technologie. Posiada międzynarodowe doświadczenie zdobyte w trakcie pracy dla Grupy Banku Światowego. Ekspert w zakresie oceny wartości niematerialnych w spółkach.

Piotr Trzaska
Koordynator B+R

Specjalista w dziedzinie TADF i metod kwantowo-chemicznych (DFT) do prognozowania właściwości cząsteczek. Bogate doświadczenie w syntezie organicznej. Publikacje naukowe z dziedzin chemii organicznej i optoelektroniki

Mateusz Nowak
Dyrektor Rozwoju Biznesu

Menedżer, doradca strategiczny i mentor, specjalizujący się w rozwoju nowych usług i produktów. Doświadczenia z realizacji blisko stu projektów w zakresie tworzenia i implementacji strategii, procesów M&A i Due Diligence – ex-PwC, ex-zarządzający funduszem VC, współzałożyciel MIT Enterprise Forum Poland

Alicja Zielińska
członek zespołu badawczego

autorka pracy dyplomowej poświęconej syntezie organicznych związków dla przemysłu OLED. Specjalistka w syntezie chemicznej związków heterocyklicznych. W trakcie studiów doktoranckich na UMK, poświęconych syntezie i aplikacji organicznych emiterów TADF.

Daria Szadkowska
członek zespołu badawczego

Doświadczenie w syntezie organicznej, specjalizacja w obszarze dendrymerów, oligomerów i polimerów

Kinga Mylkie
członek zespołu badawczego

Doświadczenie w syntezie organicznej, specjalizacja w obszarze dendrymerów, oligomerów i polimerów

Rada doradców

Sri Peruvemba
„Hegemon” rynku OLED

Jego 25-letnie doświadczenie w branży elektronicznej obejmuje marketing wyświetlaczy LCD, CRT, TFEL, OLED, LED, plazmowych i ePaper na rynku mobilnym, przemysłowym, medycznym, oznakowania i telewizji. Wcześniej był CMO w E Ink Corporation (wzrost wartości z $20m do $1.4 mld). Zajmował również wyższe stanowiska w Cambrios, Sharp Corp, TFS Inc, Planar Systems i Suntronic Technology.

Paweł Bochniarz
Seryjny przedsiębiorca

CEO w ValueTech Seed Fund – funduszu zalążkowego inwestującego w startupy zajmujące się zaawansowanymi technologiami oraz Przewodniczący MIT Enterprise Forum CEE – jednego z największych programów akceleracyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej skoncentrowanego na start-upach deep tech. Wcześniej Paweł Bochniarz był Dyrektorem w PwC, Doradcą Strategicznym Premiera RP oraz współzałożycielem Koalicji na rzecz Polskich Innowacji

Michał Olszacki
Ekspert w komercjalizacji nauki

Co-founder i CEO funduszy VC PIBIR (Polski Instytut Badań i Rozwoju) I i II, Ekspert w dziedzinie mikrosystemów, elektroniki i technologii krzemowych. Posiada doktorat na Institute National des Sciences Appliquees de Toulouse.